Zaproszenie na Kurs Alpha

utworzone przez | lut 14, 2023 | Kościół i wspólnota

Wczoraj (poniedziałek 13. lutego) ruszyła kolejna, już czwarta edycja Alpha w Parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Można jeszcze dołączyć do kursu do trzeciego spotkania włącznie, a zatem do 6. marca.

Spotkania Alpha odbywają się w poniedziałki w budynku plebanii Parafii. Zaczynają się o godz. 18.45, a kończą się nie później niż 21.00.

Alpha jest to cykl interaktywnych spotkań podczas, których można dowiedzieć się więcej o podstawach chrześcijaństwa, a także porozmawiać w przyjacielskiej atmosferze o rzeczach, które nas niepokoją lub nurtują.

Kurs aktualnie odbywa się w 169. krajach na wszystkich, poza Antarktydą, kontynentach świata. Wzięło w nim udział już ponad 30 milionów ludzi.

Na każdym spotkaniu przewidujemy kolację (nie tylko dla biednych studentów), a także dużo humoru i radości.

Organizatorem kursu obok wolontariuszy naszej fundacji jest Ks. Jerzy Sokołowski – Proboszcz Parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku.

Zgłoszenia możesz dokonać klikając wyrazy „Zapisz się!”

Zapisz się!

lub zwyczajnie przyjść na spotkanie.

W razie pytań lub wątpliwości można pisać pod adresem: kontakt@fundacjabenedictus.pl

lub dzwonić
+48 606 35 11 11 – Tadeusz.